MÖBLER / Bord / Salongsbord 15086410
nr 1508 6410
Salongsbord
Nyrokoko, valnöt, 128, djup: 83 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:14:29
10/12 11:24:00